Līderi
rītdienai

Alise Skrastiņa

Alisei ir vairāk kā 5 gadu ilga profesionālā pieredze personāla vadībā un atlasē, kas iegūta FinTech, banku un konsultāciju nozarēs. Pirms pievienošanās Talentor komandai, Alise strādāja kā grupas līmeņa personāla vadītāja strauji augošā un starptautiskā FinTech uzņēmumā, kurā viņas galvenās prioritātes bija izstrādāt un ieviest dažādas personāla vadības iniciatīvas grupas līmenī. Iepriekš Alise ir veiksmīgi noslēgusi dažāda līmeņa atlases projektus, sākot ar mārketingu un beidzot ar IT un datu analītikas pozīcijām.

Sazinieties ar mums

Veiksmīga sadarbība sākas ar sarunu

Esam vienmēr atvērti sarunai un labprāt uzklausīsim Jūsu stāstu pie kafijas tases Talentor Latvia mājīgajā birojā, Rīgas Klusajā centrā. Ikdienā esam sastopami no 9:00 līdz 17:00, taču Jūs vienmēr varat piezvanīt mums, vai nosūtīt ziņu Whatsapp, kā arī aizpildīt kontaktformu zemāk.

  Pievieno failu PDF vai Word formātā līdz 12MB

  Talentor Latvia SIA

  PVN Reģistrācijas Nr. LV40003948948
  Bankas konta Nr: LV23HABA0551017826360, Swedbank AS

  Ausekļa iela 11-210
  Rīga, Latvija
  LV - 1010

  Talentor Latvia ir vadošais augstākā un vidējā līmeņa personāla atlases uzņēmums ar daudzveidīgu pakalpojumu klāstu. Talentor Group veic darbību 30 pasaules valstīs - Baltijā, Skandināvijā, Rietumeiropā, Centrāleiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Āzijā un Dienvidāfrikā.