Līderi
rītdienai

Edīte Sapuna

Edītei ir vairāk kā 15 gadu pieredze personāla vadības jomā, strādājot apdrošināšanas, banku un farmācijas uzņēmumos, kur Edīte ir darbojusies kā personāla biznesa partnere, sniedzot personālvadības konsultācijas uzņēmumu vadītājiem un darbiniekiem. Edīte ir guvusi pārliecinošu pieredzi dažāda līmeņa darbinieku atlasē, novērtēšanā un attīstībā, darbinieku darba snieguma vadībā un iesaistes līmeņa celšanā. Edīte ir ieguvusi bakalaura grādu psiholoģijā un maģistra grādu personāla vadībā, turpinot aktīvi sekot līdz un izzināt personāla vadības jomas aktualitātes.

Sazinieties ar mums

Veiksmīga sadarbība sākas ar sarunu

Esam vienmēr atvērti sarunai un labprāt uzklausīsim Jūsu stāstu pie kafijas tases Talentor Latvia mājīgajā birojā, Rīgas Klusajā centrā. Ikdienā esam sastopami no 9:00 līdz 17:00, taču Jūs vienmēr varat piezvanīt mums, vai nosūtīt ziņu Whatsapp, kā arī aizpildīt kontaktformu zemāk.  Pievieno failu PDF vai Word formātā līdz 12MB

  Talentor Latvia SIA

  PVN Reģistrācijas Nr. LV40003948948
  Bankas konta Nr: LV23HABA0551017826360, Swedbank AS

  Ausekļa iela 11-210
  Rīga, Latvija
  LV - 1010

  Talentor Latvia ir vadošais augstākā un vidējā līmeņa personāla atlases uzņēmums ar daudzveidīgu pakalpojumu klāstu. Talentor Group veic darbību 30 pasaules valstīs - Baltijā, Skandināvijā, Rietumeiropā, Centrāleiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Āzijā un Dienvidāfrikā.