Līderi
rītdienai

Gunita Smirnova

Gunitai ir 20 gadu pieredze personāla vadības jomā, kas iegūta, gan vadot personāla vadības funkciju uzņēmumā, gan sniedzot konsultācijas personāla vadības un biznesa vadības jomā Latvijā un Centrāleiropā. Viņas spēcīgās jomas ir talantu vadība, kandidātu un darbinieku novērtēšana, darba snieguma koučings un efektivitāte. Strādājusi starptautiskos uzņēmumos Fontes, Deloitte un AAS Balta. Gunita ir ieguvusi Latvijas Universitātes maģistra grādu sociālajā un organizāciju psiholoģijā un MBA grādu uzņēmējdarbības un inovāciju jomā Buskerudas Universitātes koledžā (Norvēģija) sadarbībā ar Rīgas Tehnisko Universitāti.

Sazinieties ar mums

Veiksmīga sadarbība sākas ar sarunu

Esam vienmēr atvērti sarunai un labprāt uzklausīsim Jūsu stāstu pie kafijas tases Talentor Latvia mājīgajā birojā, Rīgas Klusajā centrā. Ikdienā esam sastopami no 9:00 līdz 17:00, taču Jūs vienmēr varat piezvanīt mums, vai nosūtīt ziņu Whatsapp, kā arī aizpildīt kontaktformu zemāk.  Pievieno failu PDF vai Word formātā līdz 12MB

  Talentor Latvia SIA

  PVN Reģistrācijas Nr. LV40003948948
  Bankas konta Nr: LV23HABA0551017826360, Swedbank AS

  Ausekļa iela 11-210
  Rīga, Latvija
  LV - 1010

  Talentor Latvia ir vadošais augstākā un vidējā līmeņa personāla atlases uzņēmums ar daudzveidīgu pakalpojumu klāstu. Talentor Group veic darbību 30 pasaules valstīs - Baltijā, Skandināvijā, Rietumeiropā, Centrāleiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Āzijā un Dienvidāfrikā.