Līderi
rītdienai

Inga Bratena

Ingai ir vairāk kā 15 gadu profesionālā pieredze organizāciju un cilvēkresursu vadībā, strādājot Latvijas un Skandināvijas uzņēmumos. Inga specializējas vidējā un augstākā līmeņa vadītāju atlasē un attīstībā. Inga ir ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā (MBA) Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā. Papildinājusi zināšanas vadības psiholoģijā, līderības vadībā, talantu piesaistē un attīstībā, kā arī apguvusi vadītāju koučinga prasmes Latvijā un ārvalstīs.

Sazinieties ar mums

Veiksmīga sadarbība sākas ar sarunu

Esam vienmēr atvērti sarunai un labprāt uzklausīsim Jūsu stāstu pie kafijas tases Talentor Latvia mājīgajā birojā, Rīgas Klusajā centrā. Ikdienā esam sastopami no 9:00 līdz 17:00, taču Jūs vienmēr varat piezvanīt mums, vai nosūtīt ziņu Whatsapp, kā arī aizpildīt kontaktformu zemāk.

Pievieno failu PDF vai Word formātā līdz 12MB

Talentor Latvia SIA

PVN Reģistrācijas Nr. LV40003948948
Bankas konta Nr: LV23HABA0551017826360, Swedbank AS

Ausekļa iela 11-210
Rīga, Latvija
LV - 1010

Talentor Latvia ir vadošais augstākā un vidējā līmeņa personāla atlases uzņēmums ar daudzveidīgu pakalpojumu klāstu. Talentor Group veic darbību 30 pasaules valstīs - Baltijā, Skandināvijā, Rietumeiropā, Centrāleiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Āzijā un Dienvidāfrikā.