Līderi
rītdienai

Olga Karūna

Olgai ir iepriekšēja darba pieredze banku un finanšu jomā, kā arī cilvēkresursu vadībā, nodrošinot pilna cikla personāla attīstību uzņēmumos. Olga ir ieguvusi profesionālo grādu Finanšu vadībā Latvijas Universitātē, kā arī studējusi koučingu International Coaching Academy ACTP (ICF Accredited Coach Training, Australia). Kopš 2017. Olga vada atlases projektus, apmācības un konsultē vadītājus karjeras attīstības jautājumos, sadarbojoties ar klientiem no dažādām nozarēm.

 

Sazinieties ar mums

Veiksmīga sadarbība sākas ar sarunu

Esam vienmēr atvērti sarunai un labprāt uzklausīsim Jūsu stāstu pie kafijas tases Talentor Latvia mājīgajā birojā, Rīgas Klusajā centrā. Ikdienā esam sastopami no 9:00 līdz 17:00, taču Jūs vienmēr varat piezvanīt mums, vai nosūtīt ziņu Whatsapp, kā arī aizpildīt kontaktformu zemāk.

  Pievieno failu PDF vai Word formātā līdz 12MB

  Talentor Latvia SIA

  PVN Reģistrācijas Nr. LV40003948948
  Bankas konta Nr: LV23HABA0551017826360, Swedbank AS

  Ausekļa iela 11-210
  Rīga, Latvija
  LV - 1010

  Talentor Latvia ir vadošais augstākā un vidējā līmeņa personāla atlases uzņēmums ar daudzveidīgu pakalpojumu klāstu. Talentor Group veic darbību 30 pasaules valstīs - Baltijā, Skandināvijā, Rietumeiropā, Centrāleiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Āzijā un Dienvidāfrikā.