Līderi
rītdienai

Par mums

Kopš 2007.gada mēs atrodam Latvijas un ārvalstu uzņēmumiem Līderus Rītdienai, uzrunājot labākos darba tirgū pieejamos vadītājus un augsta līmeņa speciālistus, kuri šobrīd nav aktīvi darba meklētāji. Mēs sniedzam augstas kvalitātes personālvadības pakalpojumus visos trijos darbinieka dzīves ciklos organizācijā – piesaistos talantus, attīstot tos un pārtraucot darba attiecības. Pateicoties mūsu zināšanām, pieredzei un “Talentor International” partneru tīklam 30 pasaules valstīs  mēs spējam piedāvāt tieši Jūsu organizācijai piemērotus risinājumus, sasniedzot vislabākos rezultātus īsā termiņā.

Sazinieties ar mums

Veiksmīga sadarbība sākas ar sarunu

Esam vienmēr atvērti sarunai un labprāt uzklausīsim Jūsu stāstu pie kafijas tases Talentor Latvia mājīgajā birojā, Rīgas Klusajā centrā. Ikdienā esam sastopami no 9:00 līdz 17:00, taču Jūs vienmēr varat piezvanīt mums, vai nosūtīt ziņu Whatsapp, kā arī aizpildīt kontaktformu zemāk.

Pievieno failu PDF vai Word formātā līdz 12MB

Talentor Latvia SIA

PVN Reģistrācijas Nr. LV40003948948
Bankas konta Nr: LV23HABA0551017826360, Swedbank AS

Ausekļa iela 11-210
Rīga, Latvija
LV - 1010

Talentor Latvia ir vadošais augstākā un vidējā līmeņa personāla atlases uzņēmums ar daudzveidīgu pakalpojumu klāstu. Talentor Group veic darbību 30 pasaules valstīs - Baltijā, Skandināvijā, Rietumeiropā, Centrāleiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Āzijā un Dienvidāfrikā.