Līderi
rītdienai

Agata Anča

Agata Anča ir Talentor Latvia vadošā partnere, pieredzējusi augstākā līmeņa vadības pozīciju atlases projektu vadītāja, kas specializējas līderības kompetenču novērtēšanā, atlases projektu vadībā, koučingā un apmācību vadīšanā. Agata ir ieguvusi profesionālo grādu mārketingā Niels Brock koledžas (Dānija) studijās, finanšu un ekonomikas Bakalaura grādu Latvijas Universitātē un turpina MBA studijas Rīgas Biznesa Skolā. Agata ir beigusi vairākas ar koučingu saistītas skolas un apmācības. Agata regulāri attīsta savas kouča spējas un psiholoģijas zināšanas dažādās mācībās un semināros Latvijā un ārzemēs.

Sazinieties ar mums

Veiksmīga sadarbība sākas ar sarunu

Esam vienmēr atvērti sarunai un labprāt uzklausīsim Jūsu stāstu pie kafijas tases Talentor Latvia mājīgajā birojā, Rīgas Klusajā centrā. Ikdienā esam sastopami no 9:00 līdz 17:00, taču Jūs vienmēr varat piezvanīt mums, vai nosūtīt ziņu Whatsapp, kā arī aizpildīt kontaktformu zemāk.  Pievieno failu PDF vai Word formātā līdz 12MB

  Talentor Latvia SIA

  PVN Reģistrācijas Nr. LV40003948948
  Bankas konta Nr: LV23HABA0551017826360, Swedbank AS

  Ausekļa iela 11-210
  Rīga, Latvija
  LV - 1010

  Talentor Latvia ir vadošais augstākā un vidējā līmeņa personāla atlases uzņēmums ar daudzveidīgu pakalpojumu klāstu. Talentor Group veic darbību 30 pasaules valstīs - Baltijā, Skandināvijā, Rietumeiropā, Centrāleiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Āzijā un Dienvidāfrikā.